Plecy

Menu:

Jak zacząć?

System leczenia stóp i kończyn dolnych oraz korekcji postawy i biomechaniki

Rozpoczęcie współpracy z FootWave™ to prosty i szybki proces, który został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i efektywności.Przedstawiamy Ci przejrzysty, przewodnik krok po kroku, który pozwoli Ci bezproblemowo zintegrować system FootWave™ PROFESSIONAL z Twoją praktyką medyczną. Z naciskiem na elastyczność i atrakcyjne warunki współpracy, nasz zespół jest zawsze gotowy, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie tej podróży. Poniżej przedstawiamy, jak stać się częścią naszej rosnącej społeczności specjalistów.

1. Kontakt z przedstawicielem

Nasz przedstawiciel zaprezentuje Ci system, indywidualnie dopasuje ofertę oraz ustali program szkolenia.

2. Zapisz się na szkolenie

Edukacja jest kluczowym i niezbędnym krokiem umożliwiającym sprawną i efektywną obsługę systemu PROFESSIONAL

3. Pierwsze zamówienie

Złóż pierwsze zamówienie pod adresem zamowienia@footmedical.pl lub bezpośrednio u przedstawiciela.

4. Pierwsi pacjenci

Dobrą praktyką są wizyty pierwszych pacjentów pod okiem naszego konsultanta. To doskonała okazja, aby utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności praktyczne. Konsultant będzie obecny, aby doradzić i pomóc Ci w badaniu oraz doborze wkładek dla Twoich pacjentów. Ta praktyka pozwoli Ci szybko rozpocząć samodzielne badania i dobór wkładek, z pełnym wsparciem i pewnością, że robisz to prawidłowo.

5. Twój punkt na naszej mapie

W celu zwiększenia widoczności Twojej praktyki dla pacjentów, dodamy lokalizację Twojego punktu doboru wkładek na stronach footwave.pl/kontakt oraz mapa.footmedical.pl.

6. Materiały szkoleniowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę materiałów promocyjnych, zarówno w wersji drukowanej, jak i cyfrowej. Wśród nich znajdziesz ulotki, plakaty, broszury i wiele innych.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu z nami!

+48 506 310 411